Vila Do Pescador
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Privat strand Strand |
| Spa & Hälsocenter Spa-lounge | Mat/Dryck Restaurang Bar/lounge | Rökning förbjuden Rökfria rum |
| Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Lägenheten Vila Do Pescador Barra Grande ligger i i strandområdet och erbjuder närhet till Porto De Campinho, cirka 4 km bort. Förutom ett privat strandområde och restaurang har den här lägenheten också utsikt över trädgården.
Lägenheten ligger inom 6 minuters promenad från Barra Grande. Barra Grandes centrum kan nås på 10 minuters promenad. Inom 10 minuter med bil från detta boende hittar du Sunset in Muta Ponta.
I lägenheten Vila Do Pescador finns ett badrum utrustat med hårtorkar, badlakan och handdukar. Du har också tillgång till en separat toalett och en dusch.
Den här lägenheten erbjuder gästerna ett minikök samt matplats.
- Lokala sevärdheter
- Farol de Ponta do Muta1,6 km
- Praia de Barra Grande1000 m
- Sunset in Muta Ponta1,2 km
- Porto De Campinho4,4 km
- Praia dos Tres Coqueiros1,7 km
- Ponta do Muta Beach1,1 km
- Barra Grande SUP e VA'A1,6 km
- Piracanga Beach1,6 km
- Flygplatser
- Valenca Flygplats169 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
- Privat strand
- Brandsläckare
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Restaurang
- Bar/lounge
- Matplats utomhus
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Strandparasoll
- Solsängar
- Live underhållning
- Trädgård
- Spa-lounge
- Vattensport
- Grunda delen
Service
- Tvätt
- Happy hour
På rummet
- Luftkonditionering
- Minibar
- Sittgrupp
- Uteplats
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur lång är det till stadens centrum från den strandnära lägenheten Vila Do Pescador?
Det tar 10 minuters promenad från den strandnära lägenheten Vila Do Pescador till stadens centrum. - ❓
Hur mycket kostar det att boka lägenheten Vila Do Pescador?
Priset för att boka lägenheten Vila Do Pescador är 49$. - ❓
Finns det en parkeringsplats på den strandnära lägenheten Vila Do Pescador?
På den strandnära lägenheten Vila Do Pescador finns gratis privat bilparkering där du kan parkera din bil. - ❓
Är det tillåtet att ta med sig husdjur till lägenheten Vila Do Pescador?
Ja, husdjur är tillåtna på lägenheten Vila Do Pescador. - ❓
Har den strandnära lägenheten Vila Do Pescador en pool på plats?
Den strandnära lägenheten Vila Do Pescador har en pool.